Menüü
06 veebr. 2015   |   Uudised

auto24 Rally Estonia ametlik aftershow toob Eestisse tantsumuusika megastaari Scooter

 

Ametlik selle suve rallispordi tippsündmuse auto24 Rally Estonia 2015 võimas järelpidu on teada – esimese rallipäeva lõpus 17. juulil annab Tartu lauluväljakul suurejoonelise kontsertshow legendaarne Saksamaa tantsumuusika legend Scooter!

Scooter on Saksamaalt pärit tantsumuusika fenomen, kes tänaseks on tegutsenud üle 21 aasta ja müünud rohkem kui 31 miljonit plaati, sealhulgas teeninud ka üle 80ne kuld ja plaatina auhinna. Nad on läbi aastate käinud kolmeteistkümnel tuuril, millele lisaks olnud suurel hulgal kontserditel peaesinejaks. Nende muusikastiil on täiesti unikaalne, sidudes nii mitmed erinevad tantsumuusika harud, kuid jäädes sama aeg täiesti omapäraseks. See on ka neile aastakümneteks edu taganud. Bändi arvestatakse ka kui üht Saksamaa edukamat hittide väljaandjat. Nende 23 singlit on jõudnud kõik edetabelites Top 10-sse. Bändi tuntumatuteks hittideks on lood nagu “Fire”, “How Much Is The Fish”, “Hyper, Hyper”, “Move Your Ass”, “Nessaja”, “4 am”, “Maria (I like it loud)” jpm.

Bändi varasemad esinemised Eestis on olnud äärmiselt edukad, kuid seekord tahab Scooter oma fänne üllatada eriliselt võimsa valgus- ja lasershowga ning enneolematute püroefektidega. Üle 6 aasta taas Eestisse naastes tahab bänd tervitada oma fänne ja soovib anda neile seekord kontserdi veel suurema kui iial varem, mis ei läheks nende fännidel ja inimestel meelest veel aastaid.

Uksed lähevad lahti 18.00 ja megastaari eel astuvad lavale veel mitmed kodumaised superstaarid ja bändid, kes tervele showle enne hoo sisse tõmbavad. Eesti artistid avalikustatakse vahetult enne naistepäeva!

Esimesed 2000 piletit on võimalus soetada selle suve võimsamale showle soodushinnaga 19 EUR pilet ja eksklusiivsed 500 fan zone piletit tuleb müüki hinnaga 59 EUR pilet! 

auto24 Rally Estonia sõidetakse 17.-19. juulil Tartus, Elvas ja Lõuna-Eestis. Tegu on FIA ERC autoralli Euroopa meistrivõistluste etapi ning FIA European Historic Sporting Rally Championship sarja etapiga.