Menüü
06 juuli 2015   |   Uudised

auto24 Rally Estonia kutsub kõiki avatud pressikonverentsile

 

Kas sa tahad ise küsida rallisõitjate käest, kuidas nad on valmis Baltikumi suurimaks autospordisündmuseks, auto24 Rally Estoniaks? Kas sa tahad teha Eesti parimate sõitjatega koos pilti ja saada neilt autogramm kas fännisärgile või auto24 Rally Estonia ametlikule publikukavale, mis on juulikuu Top Geari vahel? Kui jah, siis oled oodatud 9. juulil kell 13.00 Laagri Citroeni salongi Tallinnas, kus toimub auto24 Rally Estonia teine rallieelne pressikonverents, mis on avatud kõigile, kes vähegi tulla soovivad. See on unikaalne võimalus tulla ja vaadata, kuidas sünnivad uudised ja olla ise samuti osa selles. Meedia, fännid, sõbrad, toetajad, sõitjad ja niisama huvilised, kõik on oodatud!

Avatud pressikonverentsil istuvad laua taga ja vastavad küsimustele meie tippsõitjad: Karl Kruuda (Citroen DS3 R5), Sander Pärn (Ford Fiesta R5), Raul Jeets (Ford Fiesta R5), Timmu Kõrge (Peugeot 208 T16 R5), Martin Kangur (Ford Fiesta R5), Siim Plangi (Mitsubishi Lancer EVO X) ja Miko Niinemäe (Peugeot 208 R2). Korraldusmeeskonna poolt on laua taga ralli direktor Urmo Aava.

Küsimusi on õhus mitmeid, mida võivad julgelt avatud pressikonverentsil osalejad ka kasutada. Kas Karl Kruuda saab oma esimese rallivõidu Eestis? Kes on omaaegsest Aava-Sikk rallitiim sõitjatest (Kruuda, Pärn, Kangur) auto24 Rally Estonial R5 autodega parim? Mis on Raul Jeetsi trumbiks noorte kolleegide vastu? Kuidas sobivad auto24 Rally Estonia kiired ja hüppeid täis katsed Siim Plangile ja tema N4 klassi Mitsubishi Lancer EVO X’le? Kuidas on Eesti meistrivõistluste liider Miko Niinemäe valmistunud konkurentsiks ERC Junior arvestuses sõitvate välissõitjatega? Mitu tundi ööpäevas räägib ralli direktor Urmo Aava võistlusnädalal telefoniga?

9. juulil kell 13.00 Laagris Citroeni salongis toimuval auto24 Rally Estonia avatud pressikonverentsil saab esimestena osta ralli trükisooja publikukava, mis on juulikuu Top Geari vahel. Samuti on kohapeal müügil fännitooted ja rallipassid.

Koos FIA Historic meistrivõistlustel võistlejatega on auto24 Rally Estonia osalejate nimekirjas 92 meeskonda. auto24 Rally Estonia sõidetakse 17.-19. juulil Tartus, Elvas ja Lõuna-Eestis teedel. Tegu on FIA ERC autoralli Euroopa meistrivõistluste etapi ning FIA European Historic Sporting Rally Championship sarja etapiga.