Menüü
14 jaan. 2016   |   Uudised

Ilmus raamat Eesti Autosport 2015

 

Järjekordne raamat sarjast „Eesti Autosport“ koondab endas traditsiooniliselt kokkuvõtet aastast Eesti autospordis. Hulgaliselt pildimaterjali, põhjalikud ülevaated, persoonilood ja 2015. aastat kokku võttev statistika. Järjekorras on see juba 13. raamat ja sellise pika traditsiooniga spordiraamatuid pole Eestis palju. Aasta pakkus meile erinevatelt aladelt erinevaid emotsioone ja need on kõik siia kaante vahele pandud.

Koduste võistluste ja Eesti sõitjate välisvõistluste kokkuvõtete kõrval leiab „Eesti Autosport 2015“ raamatust persooniloo tänavu 70. aastaseks saanud Viktor Ditmanist. Tema juures on alustanud oma autosportlase teed paljud tuntud sõitjad ja tänaselgi päeval veab ta Tallinnas huvikeskuses Kullo autoringi. Karmo Uusmaa murdis ennast töökuse ja pühendumisega autoralli MM-sarja tehnilise delegaadi assistendiks ja see on hea näide, et Eestis võib ka kohtunikuna maailma tippsarjadesse jõuda. Tema persoonilugu võtab selle teekonna kokku.

See raamat on väärikas kokkuvõte 2015. aastast Eesti autospordis ja see leiab kindlasti tee Eesti autospordisõbra raamaturiiulisse.

Raamat on poelettidel olemas, soovituslik hind on 35 eurot ja seda on võimalik osta ka EAL kontorist, Mustamäe tee 4 hinnaga 30 eurot.

 

Tekst: www.autosport.ee Foto: Karli Saul/Delfi