Menüü
29 juuni 2016   |   Uudised

Osale elavate logode aktsioonis auto24 Rally Estonial

 

auto24 Rally Estonia, mis sõidetakse 15.-17. juulil Tartus, Elvas ja Lõuna-Eesti teedel on kolmandat aastat FIA ERC Euroopa autoralli meistrivõistluste etapp. Sarja promootoriks on Eurosport Events ja läbi Eurospordi kanalite ning nende partnerite jõudis telepilt eelmise aasta auto24 Rally Estonialt üle maailma 48,8 miljoni vaatajani. See annab suurepärase võimaluse Eestit tutvustada sisuliselt igas maailma otsas ja seda on ka varasematel aastatel tehtud. Muuhulgas sai 2015. aastal valmis tehtud enneolematu jalgpalliväljaku suurune põllulogo ESTONIA, mis helikopterilt filmituna väga efektne välja nägi. Sellel aastal tehakse midagi veel võimsamat!

EAS Turismiarenduskeskus kutsub kõiki osalema erakordses aktsioonis, mis jõuab ka rahvusvahelisse telepilti – esmakordselt Eestis lavastame elavad logod! 16. juulil auto24 Rally Estonia raames toimuva ettevõtmise filmib üles muuhulgas ka Eurospordi helikopter.

Märt Agu loob kõigi osalejate kaasabil Eestit sümboliseerivad kujundid, mis lähevad eetrisse mitmetes rahvusvahelistes kanalites! Kujundite tegemine leiab aset legendaarse Alaküla trampliini juures Otepää külje all. Tule osale ja anna oma panus, sest midagi sellist pole Eestis varem ette võetud!

Osalejatele pakutakse kustumatut emotsiooni, võimalust teha ajalugu, kerget lõunat, rallipassi kaheks päevaks ja palju muud, mida on keeruline kirjeldada. Kogunemine toimub Alaküla trampliini juures 16. juulil algusega kell 11. Esmalt tehakse esimesed proovid, siis salvestatakse kahel korral elavad logod ja sinna vahele jääb aega ka ralli vaatamiseks üheks atraktiivsemas auto24 Rally Estonia vaatamiskohas.

Osalemise täpsem info, ajakava ja registreerimine: https://puhkaeestis.ee/et/puhka-eestis/osale-elavate-logode-aktsioonis-rally-estonial

auto24 Rally Estonia sõidetakse 15.-17. juulil Tartus, Elvas ja Lõuna-Eesti teedel ning see on FIA ERC Euroopa autoralli ja FIA European Historic Sporting Rally meistrivõistluste etapp.