Delfi Rally Estonia
Fia WRC Autosport

ERC DELFI RALLY ESTONIA AMETLIK KONTSERT: 5MIINUST JA PUULUUP ELVA KESKVÄLJAKUL 6. JUULIL

 

ERC Delfi Rally Estonia adrenaliinirohkel nädalavahetusel, 6.juuli õhtul annavad Elva keskväljakul ERITI KUUMA kontserdi 5MIINUST ja Puuluup! Laupäeva õhtul on kõikidel rallifännidel ja kuuma Eesti suve nautlejatel ideaalne võimalus kogeda Elva linnas toimuvat kiiruskatset ja unustamatult ägedat kontserti kahe hetkel kõige kuumema artistiga. Üle mitme aasta sõidetakse Elva kiiruskatse taas linnas sees, mis tähendab, et publiku jaoks on see ideaalne võimalus vaadata ainsat asfaldil sõidetavat kiiruskatset ja nautida seejärel juba kahe hetkel kõige kuumema Eesti artisti etteastet otse Elva linna keskväljakul.

PROGRAMM
18:00 Kontserdiala väravad on avatud
20:15 SS10 GRAM/Elva kiiruskatse esimese auto start
21:45 Puuluup
22:45 5MIINUST

Piletite hinnad:
- EARLY BIRD 20€
- LATE BIRD 25 €
- KOHAPEAL 25€

Piletid saadaval Rally Estonia e-poes
NB! Piletite kogus on limiteeritud, ole kiire! 
Sissepääs vanuses 0-6 eluaastat (k.a.) on tasuta ning alates 7. eluaastast tuleb soetada pilet.

BRYAN ADAMS - SO HAPPY IT HURTS TOUR TARTU LAULUVÄLJAKUL

 

Üks aegade parimaid artiste, Bryan Adams, kelle varamus on tänaseks juba 17 stuudioalbumit, annab  7. juulil 2024 Tartu Lauluväljakul kontserdi. Kontsert kuulub Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 programmi ning üritus tõotab tulla tõeliselt meeldejääv elamus kõikidele muusikaarmastajatele.
Kui adrenaliinirohke rallinädalavahetus on seljataga siis see on ideaalne võimalus sukelduda Bryan Adamsi aegumatute hittide maailma ning tähistada suurejoonelise nädalavahetuse lõppu vääriliselt koos hea muusikaga. 

Uksed avatud: 17:00
Piletid saadaval Piletilevi veebis