Wrc Rally Estonia
Fia WRC Autosport

SUUR ÜHISKONTSERT LÄTI JA EESTI PARIMATE ARTISTIDE OSAVÕTUL

Reede õhtul toimub Tartus, Raekoja platsil asuval poodiumil suur Tartu linna, Eestimaa Suvemängude, Tartu Triatloni ja Shell Helix Rally Estonia ühiskontsert! 

Lavale tulevad parimad Läti ja Eesti artistid, kontsert Tartu poodiumil algab kell 22:45 ja kestab orienteeruvalt kella 01.00-ni. Avatseremoonia kontsert on kõigile huvilistele TASUTA! Tulge ja nautige kõik koos suurejoonelise nädalavahetuse avapidu!

ESINEJAD:

MUSIQQ (LAT)  -  Läti vaieldamatult kõige populaarsem muusikaline duo, mis tegutseb alates 2009. aasta. Bändi liikmed on Marats Ogļezņevs ja Emīls Balceris.

 

ANNE VESKI (EST) - Öeldakse, et Eestis on ainult üks lauludiiva ja selleks on legendaarne Anne Veski! Pole vist inimest, kes poleks tema laulu saatel jalga keerutanud. 

 

NUBLU (EST) - Vaieldamatult kuumim räppar, kes on tõusnud komeedina Eesti  muusikamaastikule! Teisisõnu, mees kes sõidab Tänakuga Tallinn-Pärnu kiirteel! 

 

 

JULIA VOLKOVA KONTSERT ELVA LAULUVÄLJAKUL

Venemaa supertäht Julia Volkova tüdrukutebändist t.A.T.u annab tõelise megashow Shell Helix Rally Estonial.

Laupäeval, 13.07, algusega kell 21.00 annab Elva lauluväljakul suurejoonelise megashow Julia Volkova! Volkovat võib julgelt pidada üheks suurimaks Vene popstaariks, kes on saavutanud rahvusvahelise läbimurde. Nii Eestis kui Venemaal palavalt armastatud laulja toob kaasa kogu oma muljetavaldava hittide paraadi ja uhke show. Lisaks temale astuvad veel üles armastatud Eesti staarid nagu näiteks Nancy, Caater, Põhja-Tallinn, Arca&Co ja Allan Roosileht! 

Piletid on müügil Piletilevis