Menüü
02 juuli 2014   |   Uudised

Võida elamus Ott Tänaku kaardilugejana!

 

Expert Tehnikakaupluste püsiklientidele avanes alates 27. juunist unikaalne võimalus saada kaardilugeja kogemus Eesti hetke parima rallimehe, Ott Tänaku kõrval. Expert Tehnikakauplused on üks toetajatest, kelle abil stardivad Ott Tänak ja Raigo Mõlder tänavusel Baltikumi suurimal autospordisündmusel, 17.-19. juulil sõidetaval auto24 Rally Estonial. Tegu on esmakordselt Eestis korraldatava FIA ERC ehk autoralli Euroopa meistrivõistluste etapiga ja seal osalevad Tänak ja Mõlder Ford Fiesta R5 autoga, samasuguse masinaga osalevad nad ka autoralli MM-sarjas WRC 2 klassis, mille etapi nad eelmisel nädalavahetusel Poolas võitsid.

Kampaania kestab ajavahemikus 27.06-13.07.2014 ja osaleda saab järgnevalt. Auhind loositakse välja kõigi Expert Tehnikakaupluste püsiklientidele vahel, kes on sooritanud ostu eelmainitud ajavahemikus. Loosis osalemiseks tuleb registreerida oma ostutšekk Expert Tehnikakaupluste kodulehel www.expert.ee/otttanak

Lisaks loositakse välja veel 10 auto24 Rally Estonia rallipassi ja 3 eksklusiivset Ott Tänaku autogrammiga auto24 Rally Estonia 2014 special polosärki.