Delfi Rally Estonia
Fia WRC Autosport

Kahetoaline korter rallipargi ja EXPO kõrval

Kahetoaline kõikide mugavustega korter rallipargi ja EXPO kõrval.

Mugav korter kõikidele kiirusefännidele pakkudes kõiki mugavusi, mida hing ihaldab. Korter mahutab kuni 4 inimest. Magamistoas on avar kaheinimese voodi ja elutoas lahtikäivdiivan. Rohkem ruumi vaja? Pole probleemi! Korraldame sulle lisamadratsi, et kogu sõpruskond ära mahuks.

Vannitoast leiad WC, duši ja pesumasina. Garanteerime sulle voodipesu, pehmed rätikud ja pesemisvahendid.

Köök on täielikult varustatud kõige vajalikuga sinu igapäevaste tegevuste jaoks, ning hommikute ergutuseks leiate ka kohvimasina.

Tahad olla kursis kõige värskema rallitegevusega? Lihtsalt lülita sisse televiisor ja jälgi kõiki põnevaid etappe otsepildis. Ära muretse, et midagi maha magad, sest meil on usaldusväärne WIFI, mis hoiab sind pidevalt ühenduses.

Kõige parem osa on see, et meie korter asub otse rallipargi ja EXPO ala kõrval. Seega saad nautida oma õhtuseid kokteile mõnusalt rõdul, samal ajal kui kõrvus kõlavad võimsate mootorite magusad helid.

Aga see pole veel kõik! Hoones on mugav lift ning hoovis mänguväljak. Kui vajad parkimiskohta, saame selle sinuga eelnevalt läbi arutada.

Eelistame broneeringuid vähemalt kaheks ööks, et sul oleks piisavalt aega nautida kogu rallielamust ja elavat atmosfääri. Ära jäta seda põnevat võimalust kasutamata, broneeri oma majutus juba praegu!

Kahetoaline korter rallipargi ja EXPO kõrval

info

Asukoht Tartu
Kontakt Ergo
E-mail ergo.kukk@hotmail.com
Suhtluskeel eesti, inglise, vene
Tüüp korter
Inimeste arv 4
Tube 2
Voodite arv 2
Vannitube 1
Wifi
Parkimine
Hind öö kohta alates 180.00 €

- Ralli toimumispiirkond

Kahetoaline korter rallipargi ja EXPO kõrval

Vabad kuupäevad