Rally Estonia
Ralli algab
00
päeva
:
00
tundi
:
00
minutit
:
00
sekundit
Fia WRC Autosport

Hea lõunaeestlane!

Iga aastaga on kasvanud nii kodu- kui välismaiste rallikülastajate arv ja seetõttu on suurenenud vajadus ööbimiskohtade järele. Kutsume teid üles jagama ralli ajaks vaba tuba, voodit, korterit, majaosa, maja või kasvõi telkimisplatsi, et kõik rallikülastajad leiaksid endale öömaja.
Teie poolt pakutav öömaja ei pea olema spetsiaalselt majutuseks kohandatud, aga eeldame, et see oleks ohutu, puhas, korras ja valmis külaliste vastuvõtmiseks. Selleks, et oma majutusvõimalusest teada anda, ei ole vaja teha muud, kui täita allpoololev ankeet ja jääda huvilisi ootama.

Asukoht

Lisainfo

Vali sobivad kuupäevad

Kontakt

Pildid

Vähemalt 1 pilt on kohustuslik.

0%

Rally Estonia vahendab majutusteenuse pakkujate kuulutusi eesmärgiga pakkuda rallisõpradele efektiivseimat viisi ralli nautimiseks. Rally Estonia ei osuta ise majutusteenust ega ole mistahes viisil kontrollinud kuulutuste õigsust ega kuulutajate tausta. Rally Estonia ei vastuta vahendusplatvormil avalikustatud majutuskohtade kvaliteedi ega majutusteenuse pakkuja ja saaja vaheliste kokkulepete täitmise eest. Rally Estonia ei tegele majutusteenuse pakkuja ja saaja vaheliste vaidluste lahendamisega ning mistahes majutusteenusega seotud pretensioonid tuleb esitada kokkuleppe teisele osapoolele.

Majutusteenuse pakkujad peavad arvestama sellega, et majutuse pakkumise eest saadav tulu on maksustatav tulu ja selle kohta tuleb esitada maksudeklaratsioon. Selguse huvides on soovitatav tutvuda Maksu- ja Tolliameti veebilehel avaldatud selgitustega https://www.emta.ee/et/eraklient/tulu-deklareerimine/fuusilise-isiku-uuritulu-maksustamine-alates-2016-aastast