Rally Estonia
Ralli algab
00
päeva
:
00
tundi
:
00
minutit
:
00
sekundit
Fia WRC Autosport

Tere tulemast WRC Rally Estonia 2021 akrediteerimissüsteemi!

Akrediteerumine on avatud kuni reede 18.juunini.

TV akrediteeringud käivad läbi WRC Promootori, palun saata e-mail aadressile: accreditation@wrc.com

RAHVUSLIKU TRÜKI JA ONLINE MEEDIA AKREDITEERIMINE

COVID-19 pandeemia tõttu on selle aasta WRC rallide akrediteerimise reeglid seotud erinevate nõuete ja piirangutega. Osad neist on korraldaja riigi poolsed, osad on seotud COVID-19 Contingency Plan’iga (lõplikul kinnitamisel) ja osad FIA Appendix S reeglitega. 

Oluline on siinkohal välja tuua, et meedial puudub ligipääs Service Park alale, mis on High Density ala. Suhtlus sõitjatega on võimaldatud läbi Media Zone’i, mille asukoht antakse teada hiljem. Media Zone’is viibides on kohustuslik jälgida sotsiaalse distantseerumise reegleid ja kanda maski. 

Võistlusele akrediteerinud fotograafidel on ligipääs nii meediakeskusesse (Low Density) kui kiiruskatsetele. Fotograafidel puudub ligipääs Service Park alale, sama kehtib kiiruskatsete lõpualadele, kuhu pääsevad WRC TV, teleõiguste omanikud ja ametlik raadio. 

Pressikonverentsid toimuvad online ülekannete vahendusel, kus ajakirjanikel on võimalus esitada omad küsimused. Kuidas see protseduur toimub, antakse täpsem info meediakeskuses.

Akrediteerumiseks täida allolev vorm

Vormi täitmisel pane tähele järgmist: 

  • Täida kõik väljad allpoololevas akrediteerumisvormis. Tärniga (*) väljad on kohustuslikud.
  • Kui oled vajutanud "SAADA" nuppu vormi lõpus, saad e-maili teel kinnituse, et vorm on edastatud ralli pressipealikule. 
  • Kui akrediteerunud meedia esindaja ei saa rallil osaleda, siis palun sellest teada anda hiljemalt 7 päeva enna meediakeskuse avamist.

Korraldajad ei saa garanteerida positiivset vastust taotlustele, mis on saadetud pärast akrediteerumise lõppu 18.juunil.

Juhul kui Sinu akrediteerimistaotlus rahuldatakse, saadetakse edasine info pärast akrediteerimise lõppu Sinu e-mailile. 

NB! WRC Rally Estonia kiiruskatsete läheduses on droonide lennutamine keelatud! Lennata on lubatud ainult Rally Estonia korraldajate poolt autoriseeritud droonidel, s.h LIVE TV droonidel. Ilma loata lendavad droonid kõrvaldab politsei droonipüüdjaga. 

Margus Kiiver
Rally Estonia National Press Officer
+372 56 641 068
margus@rallyestonia.ee

Meedia akrediteerimisvorm

Täidetud meedia akrediteerimisvormi esitades kinnitan, et olen vähemalt 18-aastane, nõustun meedia akrediteerimise reeglite ja meedia ohutusreeglitega, kogu esitatud informatsioon avalduses on tõene ning ma vastutan täielikult oma tegude eest.

Piletiostu kinnitamiseks on jäänud 00:00