Rally Estonia
Ralli algab
00
päeva
:
00
tundi
:
00
minutit
:
00
sekundit
Fia WRC Autosport

Võistlejate registreerimine Rally Estonia EMV etapile lõpeb 14.juunil.

NB! Eesti meistrivõistluste etapist osa võtvad meeskonnad, kes osalevad ka WRC etapil, ei pea ennast EMV etapile eraldi registreerima.

Oluline info võistlusele registreerimiseks:


1) Täida osavõtuavaldus
Veebipõhine osavõtuavaldus asub allpool. Pane tähele järgmist: 

  • Täida alloleva vormi väljad. Tärniga (*) tähistatud väljad on kohustuslikud ja need tuleb täita, vastasel juhul ei saa jätkata. Kirjuta TBA igasse lahtrisse, mille üksikasju sa ei tea. Saad need lahtrid hiljem täita.

  • Palun lae üles üles fotod juhist ja kaardilugejast ning oma toetajate logod. Fotod ja logod kuvatakse stardipoodiumi LED-ekraanidel, kui sinu võistlusauto poodiumile sõidab. See on hea võimalus oma sponsoreid avalikult näidata ja neid tänada.

  • Kui oled vajutanud vormi lõpus nuppu "Finish", saad oma osavõtuavalduse koopia e-posti teel aadressile, mille kirjutasid lahtrisse "e-mail rallieelseks suhtluseks". E-mailis on ka link sinu osavõtuavaldusele. Vajutades sellele lingile, saad pärast osavõtuavalduse täitmist ja ära saatmist vormi veel täiendada kuni võistlejate registreerimise lõpuni 14. juunil. 

 

2) Maksa osavõtutasu
Osavõtt aktsepteeritakse alles peale osavõtutasu laekumist (Võistlusjuhendi punkt 4.4). Võistlejad, kes soovivad osavõtutasu ja/või hooldupargi teenuste eest arvet saada, peavad selle kirja panema osavõtuavaldusel. 
 
 
Küsimuste korral võta ühendust kristi@rallyestonia.ee.